БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Перший курс імені Руслана Лужевського присягнув на вірність Українському народові

Перший курс імені Руслана Лужевського присягнув на вірність Українському народові

У Національній академії Служби безпеки України першокурсники склали Військову присягу на вірність Українському народові.

 

Голова Служби безпеки України Василь Грицак привітав нових курсантів Академії зі складанням присяги та присвоїв їхньому курсу ім’я загиблого Героя України майора СБУ Руслана Лужевського. 

  

«Я глибоко поважаю вибір кожного з вас, адже ви могли стати досвідченими педагогами, лікарями, інженерами, чи іншими цивільними фахівцями, але ви вибрали шлях служіння Батьківщині в лавах Служби безпеки України. Сьогодні ви клянетесь захищати нашу державу, непохитно стояти на сторожі її свободи та незалежності. Віднині для вас захист Вітчизни – не просто обов’язок, це справа честі. Бережіть свою честь, не забувайте, що Присяга складається раз і на все життя», - наголосив Василь Грицак, відкриваючи церемонію.

 

  

 

У цьому році Академія розкрила свої двері для рекордної кількості першокурсників за всю історію свого існування. Близько двохсот юнаків та дівчат обрали своєю професією забезпечення безпеки України та присягнули на вірність Українському народові. Урочисту мить з першокурсниками змогли розділити більше півтисячі батьків та рідних, які приїхали з усіх регіонів України. Разом із однокурсниками склав Військову присягу і хрещений син Героя України полковника СБУ Олександра Аніщенка, який загинув у одному бою із Русланом Лужевським.

 

Обітницю гідно виконувати військовий обов’язок курсанти дали не лише перед керівництвом Служби та своїми родичами, але й перед рідними офіцерів СБУ, які загинули з початку неоголошеної Росією гібридної війни на території нашої держави. Так, з цією важливою подією молоде поповнення привітала і родина Лужевських. «Ангел-охоронець, ім’ям якого названий Ваш курс, буде не лише вас оберігати, а й слідкувати за вашою службою. Тож несіть її відповідально, чесно та совісно», - зазначила дружина Героя Олена. 

 

«Тут в Академії на звитяжних прикладах воїнів виховуються майбутні офіцери спецлужби. Подвиги співробітників Служби безпеки назавжди закарбовані не лише у наших серцях, але й на сторінках сучасної історії нашої держави», - підкреслив Голова СБУ.

 

Світлу пам'ять воїнів, які віддали своє життя в ім’я України, присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника Героям Небесної сотні.

 

   

 

05/09/2015 16:37
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua