БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії СБУ відкрили пам’ятник загиблим співробітникам Служби безпеки – захисникам України

В Академії СБУ відкрили пам’ятник загиблим співробітникам Служби безпеки – захисникам України

Пам’ятний знак співробітникам спецслужби, які віддали життя у боротьбі за єдність та територіальну цілісність нашої держави, відкрив до Дня захисника України Голова Служби безпеки Василь Грицак у Національній академії СБУ.

 

«Тут, в альма-матер багатьох наших офіцерів, ми відкриваємо пам’ятник усім співробітникам Служби безпеки, які загинули захищаючи українську землю, нашу незалежність і суверенітет. Наймолодшому з них – прапорщику СБУ Марку Шпаку, який проходив військову службу в ЦСО «А», на час загибелі виповнилося 24 роки. А найстаршому – Олександру Аніщенку, полковнику, Герою України, було лише 45», – зазначив Голова СБУ.

 

На пам’ятнику викарбувані імена 11 співробітників національної спецслужби, які мужньо протистояли терористичним угрупованням, щоб повернути мир і спокій у домівки українців.

 

«Війна закінчиться тоді, коли ми повернемо Крим, коли ми повернемо повністю контроль над Донбасом та закриємо кордони, коли останній наш побратим повернеться з полону. Ми будемо робити все для цього. Наше головне завдання – не схибити, не звернути з цього шляху, перемогти у цій страшній війні», – наголосив очільник спецслужби.

 

З нагоди Дня захисника України Василь Грицак також відкрив меморіальний стенд капітану СБУ Віктору Мандзику, який загинув смертю хоробрих у Волновасі.

 

На урочистостях Голова СБУ вручив відомчі нагороди кращим авторам збірки-присвяти «Захисникам України – Слава!», куди увійшла поезія й проза курсантів, студентів, випускників, співробітників Академії та членів їх сімей. Вихованці навчального закладу зачитали власні доробки про героїчну боротьбу вітчизняних Воїнів, «гібридну» війну на сході та непереможність нашої держави. У збірці кожен із авторів залишив підпис, засвідчивши ним свою готовність до захисту України.

13/10/2015 19:05
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua